OBRÓBKA ZDJĘĆ DLA CIEBIE

Ty i Twój zespół organizowaliście event dla potencjalnych klientów: kilka prelekcji, kawa, networking, lunch, kolejne prelekcje. Najmłodszy stażem pracownik dostał zadanie, by zrobić kilka zdjęć, byście mogli użyc ich do publikacji w social media, na Waszej stronie, w newsletterze. 

Okazało się, że mimo że zdjęcia były robione dobrym telefonem – widać po nich, że można było zrobić je lepiej. A zastosowanie dostępnych filtrów tylko pogarsza sytuację i zdjęcia kompletnie nie pasują do wizerunku firmy. 

Po urlopie macie ponad 1000 zdjęć z podróży. Telefon wciąż informuje, że ma już za mało pamięci. Ty nigdy nie masz czasu ani ochoty na takie porządki i przebieranie zdjęć. Prawdopodobnie mniej niż połowa nadawałaby się do użycia.

Chciałbyś może trochę z nich wywołać albo w ogóle uporządkować, bo jak przyjdą goście, to nawet nie ma co pokazać. A w salonie przecież stoi duży telewizor i fajnie byłoby puścić zdjęcia do opowieści.

Mieliście rodzinną imprezę na 40 osób (chrzest najmłodszego członka rodziny). Impreza odbyła się w niewielkiej restauracji. Tak naprawdę był to tylko obiad i deser. Nic wielkiego. 

Kuzynka zrobiła kilka zdjęć aparatem cyfrowym, reszta rodziny telefonami. Nie było profesjonalnego fotografa, bo to za duży wydatek. Mimo tego jest zrobionych ponad 700 zdjęć, gdy zebraliście zdjęcia od rodziny.

Czy Ty też masz nieuporządkowany zestaw zdjęć, które wymagają edycji aby można je było wydrukować, przesłać do witryny, zaprezentować lub umieścić w mediach społecznościowych? 

Jeśli tak, oferujemy wysokiej klasy usługę obróbki zdjęć:

FOTO PACZKA

Nadaj charakter swoim zdjęciom

Sprawimy, że Twoje zdjęcia  będą wyglądać dobrze i profesjonalnie poddane obróbce. Nasi retuszery pracują na kilku warstwach, dzięki czemu Twoje ujęcia będą wyglądać realistycznie po edycji, nie jak po użyciu filtru.

W ciągu 7 dni od złożenia zamówienia i dostarczeniu kompletu zdjęć otrzymujesz gotową prezentację w konkurencyjnej cenie.

Radosław Gryglas Panama Fotomonter obróbka zdjęć kursy obróbki zdjęć obróbka dla profesjonalistów Radosław Gryglas Panama Fotomonter obróbka zdjęć kursy obróbki zdjęć obróbka dla profesjonalistów

Jak tworzymy FOTO PACZKĘ?

Obróbka Twoich zdjęć to przede wszystkim:

Regulacja tła

Regulacja koloru

Wygładzenie skóry

Usuwanie przebarwień i zbłąkanych włosów

Naprawianie problemów z oświetleniem

CO ZAWIERA FOTO PACZKA?

Folder ze zdjęciami

Po selekcji i obróce - pakiet 80-120 zdjęć w zależności od jakości i ilości dostarczonego materiału

Prezentacja z podkładem muzycznym

Do odtwarzania w formacie MP4

projekt foto-książki

Gotowy do wydruku w dowolnej drukarni

Cena : 299 pln

jak zamówić?

skontaktuj się z nami